НачалоИНСТРУМЕНТИЕЛЕКТРИЧЕСКИ И АКУМУЛАТОРНИ ИНСТРУМЕНТИ Електрически Прободен Трион Зеге JCB-JS800-E 800W 20мм
Previous product
Back to products
Next product
Купи сtbi bank logo
    Направете бърза поръчка като оставите телефон за връзка и наш оператор ще се свърже с Вас.
    Поръчайте веднага на 0895 257 771
    Сравни
    Списък с любими
    Категории: ЕЛЕКТРИЧЕСКИ И АКУМУЛАТОРНИ ИНСТРУМЕНТИ, ИНСТРУМЕНТИ
    Сподели
    • Описание
    Описание
    ХАРАКТЕРИСТИКА:
    Зеге за прави и кръгли прорези в дърво, метал и пластмаса
    Електрически прободен трион JCB-JS800-E е с номинална мощност 800 W и дължина на острието 20 мм. Предназначен е за прави и кръгли прорези в дърво, метал и пластмаса. Прободният трион се предлага с тристепенен ход на махалото и контрол на променлива скорост. Вградената LED светлина осигурява оптимално осветяване на работната зона, а прахоулавянето с двоен вентилатор за прах осигурява чиста работна среда. Ергономичният дизайн с гумирана дръжка и бързата смяна на режещия диск без инструменти гарантират удобно боравене с уреда. Машината се доставя в картонена кутия.
    Технически параметри:
    • Номинална входна мощност: 800 W
    • Обороти на празен ход: 0-3000 об./мин
    • Дължина на острието: 20 мм
    • Максимално рязане (дърво): 100 мм
    • Максимално рязане (метал): 10 мм
    • С регулируема скорост
    • Тегло: 2.4 кг
    Разгледай още
    -35%
    Сравни
    Quick view
    Списък с любими
    затвори
    КОМПРЕСОР ЗА ВЪЗДУХ БУТАЛЕН 25 ЛИТРА 5 К.С МАСЛЕН HAWEK
    Купи
    -41%
    Quick view
    затвори
    Крик Крокодил 2.5 тона 90-400мм ROCKFORCE
    Купи
    -23%
    Соларна Система Настолет Вентилатор USB
    -34%
    -30%
    Ръчен Циркуляр Електрически STAHLMAYER 185мм 1800W
    -47%
    Бензинов Тример за Трева KRAFT ROYAL 74 куб. + 8 ПОДАРЪКА Бензинова Косачка
    -39%
    Поялник за Полипропилен 16-32мм 2500W STAHLMAYER Лепачка за ППР Тръби
    -44%
    Гредово Ренде Електрическо WERSTIL 82мм. 800W